Kamer - Westersingel - Groningen

Bewaar als favoriet
525   p.m.
3 dagen geleden Beschikbaar : 2026-06-01
#380139

overzicht

Studentenkamer per 1 juni a.s. beschikbaar in het pand aan de Westersingel in de binnenstad van Groningen.Het huis bestaat uit 2 verdiepingen met in totaal 3 slaapkamers, woonkamer, keuken, toilet en badkamer. De kamer (ongemeubileerd) ligt op de eerste verdieping aan de achterkant en heeft een totale grootte van 12 m2 en een eigen balkon. Een woonkamer (7m2), dakterras (8m2), de keuken en badkamer zijn gedeeld. De kosten van deze kamer per maand zijn:Huur : EUR 525,-Servicekosten: EUR 130,-Totale huur per maand: EUR 655,- Servicekosten: internet/huur wasmachine/gas/water/licht worden onderling met de huisgenoten geregeldWaarborg: EUR 525Minimale huurtermijn: 12 maandenEen mooie kamer in een gezellig studentenpand in het centrum van Groningen.

Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten.

  • 1 Kamers
  • 13 Totale ruimte
  • No Huisdieren
  • c Energy Grade
Hestiva user

Kamernet Agent

Adres

9718CK , Westersingel , Groningen

Bekijk op de kaart

Waarom registreren?

Door je GRATIS te registreren bij Hestiva kun je profiteren van handige functies zoals het opslaan van zoekopdrachten en ontvangen van meldingen, waardoor het vinden van een woning een stuk gemakkelijker wordt. Ontvang als eerste de nieuwste woningen die overeenkomen met jouw zoekopdracht en kom in contact met aanbieders via ons platform. Maak vandaag nog een account aan en vind jouw ideale woning op Hestiva!